21 way pilates banner

Biz kimiz?

Yağmur Grup Dış Tic. Ltd. Şti. bünyesinde bulundurduğu 21 Way Pilates Stüdyoları, TEAM 21 (Uluslararası Sertifka Programları ve Danışmanlık), Fitnesspazari.com (Ürün Satış Sitesi) ve Wellness Kariyer iştiraklarıyla 2011 yılında kurulmuştur.

Yağmur Grup Dış Tic. Ltd. Şti. stratejik konulardaki yenilikçi ve işlevsel yaklaşımıyla wellness sektöründe büyük bir başarı diyalektiği yakalamayı amaç edinmiştir.
Ana faaliyet alanlarımız doğrultusunda kaliteden ödün vermeden kalıcı, güvenilir ve gerçekleştirilebilir projeler üreterek öncelikle ülkemizde daha sonra dünya düzeyinde bir kalite standartı oluşturmak en önemli vizyonumuzdur.

Misyonumuz ise iş dünyasının siz değerli aktörlerine dünya standartlarında kalıcı bir pilates eğitmenliği hizmeti vermek ve wellness sektöründe geleceğe yönelik iz bırakacak çalışmalar yapmaktır.

21 Way Pilates;

Stratejik ve yenilikçi yaklaşımı, hizmet kalitesi, geniş bir sektörel yelpazeye yayılmış uzmanlık ve tecrübe birikimi ile Türkiye’nin wellness-spa sektöründeki önder firmalarından birisi olmayı hedefleyen 21 WAY Pilates alanında deneyimli ve uzman kadrosuyla;

• Gündelik hayatın yoğun temposu içerisinde bunalan bireyleri; ferah, şık ve eğlenceli bir ortamda sağlıklı ve kaliteli yaşam hedeflerine ulaştıran 21 Way Pilates Stüdyoları; yepyeni bir konsept ve ayrıcalıklı bir spor keyfi sunuyor.

• İleri düzey eğitim sistemlerini, son teknolojini ürünü konsept tasarım ekipmanlarıyla birleştiren 21 Way Pilates’te tüm egzersizler sağlıklı, güvenli ve bilimsel metodlarla uygulanıyor.

Pilates’te yeni bir boyut, kişiye özel sıradışı bir deneyim: 21 Way Pilates Stüdyoları…
21.yy’ın dünya genelinde 1 Numaralı Trendi Pilatesi 3. boyuta taşıyor, 21 Way Pilates olarak sektörün gelecek trendlerini ve dinamiklerini şimdiden belirliyoruz.

Kendini değiştirmeye 21 Way Pilates’te başla! Yeni bir sen, kusursuz bir beden…

21 WAY Pilates Team Organizasyonun İlkeleri:

• Wellness ve Spa sektöründe yüksek kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlamak,

• Alanında sektörün lideri olmak,

• Yaptığı tüm faaliyetlerde sürekli gelişmeyi ve verimliliği sağlamak,

• Dürüstlük politikası içinde hareket etmek,

Vizyonumuz

Getirdiği ve getireceği yenilikçi yaklaşımlar ile Türkiye’de fitnes sektörünü yönlendiren en etkili, yaratıcı danışmanlık ve eğitim firması olmak.

Misyonumuz

Sektöre getirdiği yenilikçi yaklaşımlar ile kaliteden ödün vermeden, müşterilerinin gereksinimlerine odaklanarak wellness ve spa sektöründe hizmet verdiği kurumların ve çalışanların hedeflerine ulaşmalarını sağlamak.

İLETİŞİM: 0 (530) 558 11 54

MAİL: akademi@21waypilates.com