21 way pilates banner


Neden 21 Way Pilates Franchise

Ankara’nın ilk pilates stüdyolarından biri olan 21 Way Pilates, franchise olarak verdiği Ankara stüdyolarının ardından hizmetlerine ana merkez olarak konumlandırdığı ve İstanbul’un en işlek caddesi olan Teşvikiye Nişantaşı’nda devam etmektedir.

Türkiye’nin dört bir yanına franchise vererek her geçen gün daha da büyüyen 21 Way Pilates, yaz sezonlarında da Bodrum, Alaçatı ve Datça’nın en güçlü butik hotelleriyle kurumsal ortaklıklar kurarak ağını genişletmektedir.

Neden Pilates Stüdyosu’na Yatırım Yapmalıyım?

 • Pilates, yoga, fitness, sağlıklı beslenme; kısaca wellness sektörü; karlı, yeni ve sürekli büyümekte olan bir pazardır.
 • Bireyler egzersize, pilatese ve sağlıklı yaşama daha da önem vererek, sporu hayatlarının bir parçası olarak görmeye başlamıştır.
 • Günümüz şartlarında yeni bir işe yatırım yapmak, hem masraflı hem de riskli bir durum olarak görülmektedir. Fakat pilates stüdyoları tüm şartlara rağmen en çok kazandıran işlerden olmaya devam etmektedir; üstelik hem az sermaye, hem de minimum operasyonel gider gereklidir.

Neden 21 Way Pilates Franchise Sistemi?

 • Türkiye’de Pilates ve Wellness sektöründe ilk bilimsel teorik temelleri olan ve pratik alanda da bu bilimsel temellere uygun olarak kendi sistemini oluşturan bir stüdyodur.
 • 21 Way Pilates Egzersiz Sistemi prensiplerinde standartlar ve akıcılık bulunmaktadır. Şubeler arası egzersiz sistemlerinde hiçbir fark bulunmaz.
 • Tüm personelinizi eğitmek için yeterli vaktiniz olmayabilir. 21 Way Pilates Akademi, bu zamana kadar yetiştirdiği yüzlerce eğitmenle sektörün önde gelen eğitim kurumlarından biri olarak size tecrübeli ve sertifikalı personel desteği sağlayacaktır.
 • Pilates stüdyoları, genel olarak hem eğitmen, hem de yöneticilik görevini aynı anda yapan kişiler tarafından yönetilmektedir. 21 Way Pilates’in kurumsal gücü tamamen operasyonel görevleri üstlenen yönetim ekibinden gelir.
 • 21 Way Pilates’in Türkiye çapında marka bilinirliği ve reklam gücüyle size dünya standartlarında profesyonel bir hizmet sunar. 21 Way Pilates ve işbirliği içerisinde olduğu sosyal medya kanalları sayesinde güçlü reklam desteğine sahip olursunuz.
 • 21 Way Pilates stüdyoları tecrübe edinilmiş işletim sistemi olan GymPro Programı kullanır.
 • Kurucusu olan Koray Yağmur uluslararası alanda TRX, Trigger Point, Vipr, Funny Jumps, Rip Trainer gibi markalar bünyesinde Türkiye’nin en çok belge verme yetkisine sahip eğitmendir ve bu sayede eğitmenlerinizin bu alanlarda en iyi şekilde yetişerek uluslararası eğitmenlik belgelerini almaları çok daha kolay olur.
 • Türkiye çapında tanınmış kişilerin, oyuncuların, sporcuların, modacıların, influcer’ların vb yer aldığı kaliteli ve bilinirliği yüksek müşteri portföyü sayesinde hem sosyal medyada hem de ‘word of mouth’ olarak nilinen 21 Way Pilates markasının çatısı altında olmanın avantajını yaşarsınız.
 • 21 Way Pilates marka pilates aletleriyle ekipman ihtiyacınızın kaliteli bir şekilde sağlanır.
 • 21 Way Pilates kuruluşu olan 21 Way Shop sayesinde aradığınız pek çok ürün ya da hizmeti, size özel indirimlerle elde edebilirsiniz.

 

21 Way Pilates, size sunduğu başarısı onaylı, franchising sistemiyle ekstra uğraşlardan kurtarırken; danışmanlık hizmetlerinle, stüdyo gelirinizi en üst düzeye çıkarır. Böylece size kurumsal altyapısı hazır bir markanın Franchise’ı olmanın avantajlarını yaşamak kalır.