SEO & Web Tasarım

Neden 21 Way Pilates Franchise

Ankara’nın ilk Pilates stüdyolarından biri olan 21 Way Pilates, franchise olarak verdiği Ankara stüdyolarının ardından hizmetlerine ana merkez olarak konumlandırdığı ve İstanbul’un en işlek caddesi olan Teşvikiye Nişantaşı’nda devam etmektedir.

Türkiye’nin dört bir yanına Franchise vererek büyümeyi hedefleyen 21 Way Pilates, yaz sezonlarında da Bodrum, Alaçatı ve Datça’nın en güçlü butik hotelleriyle kurumsal ortaklıklar kurarak ağını genişletmektedir..

Neden Pilates Stüdyosu’na Yatırım Yapmalıyım?

 • Fitness, pilates ,yoga, kilo verme egzersizleri ile ilgili sunulan hizmetler karlı, yeni ve sürekli büyümekte olan bir pazardır.
 • Obezite tehlikesinin tüm Dünyada hissedildiği bir zamanda, sağlıklı yaşam bilincinin artması ve trend belirleyicilerin wellness sektörüne gitgide artan ilgisi, Pilates’i 21.yüzyılın en önemli yatırım araçlarından birisi yapmıştır.
 • Yatırım yapmak hem masraflı hem de riskli bir iştir. Fakat Pilates stüdyosu kurmak için hem az sermaye, hem de minimum operasyonel gider gereklidir.

Neden 21 Way Pilates Franchise Sistemi?

 • Türkiye’de Pilates ve Wellness sektöründe ilk bilimsel teorik temelleri olan ve pratik alanda da bu bilimsel temellere uygun olarak kendi sistemini oluşturan bir stüdyodur.
 • 21 Way Pilates Egzersiz sistemi prensiplerinde standartlar ve akıcılık bulunmaktadır. Şubeler arası egzersiz sistemlerinde hiçbir fark bulunmaz.
 • Tüm personelinizi eğitmek için yeterli vaktiniz olmayabilir. 21 Way Pilates Akademileri, şu zamana kadar yetiştirdiği yüzlerce eğitmenle sektörün önde gelen eğitim kurumlarından biri olarak size tecrübeli ve sertifikalı personel desteği sağlayacaktır.
 • Pilates stüdyoları genel olarak hem eğitmen, hem de yöneticilik görevini aynı anda yapan kişiler tarafından yönetilmektedir. 21 Way Pilates’in kurumsal gücü tamamen operasyonel görevleri üstlenen yönetim ekibinden gelir.
 • 21 Way Pilates’in Türkiye çapında marka bilinirliği ve reklam gücüyle size dünya standartlarında profesyonel bir hizmet sunar. 21 Way Pilates ve iş birliği içerisinde olduğu sosyal medya kanalları üzerinden güçlü reklam desteğine sahip olacaksınız.
 • 21 Way Pilates stüdyoları tecrübe edinilmiş işletim sistemi programı kullanır.
 • Kurucusu olan Koray Yağmur Uluslararası alanda TRX, Trigger Point, Vipr, Funny Jumps, Rip Trainer gibi markalar bünyesinde Türkiye’nin en çok belge verme yetkisine sahip eğitmenidr ve bir diğer 21 Way Pilates markası olan TEAM 21 sayesinde eğitmenlerinizin Uluslararası eğitmenlik belgeleri almaları oldukça kolaydır.
 • Türkiye çapında tanınmış kişilerin de yer aldığı müşteri portföyü sayesinde 21 Way Pilates markasının sahip oluğu devamlı reklam gücü.
 • 21 Way Pilates marka pilates aletleriyle bütün ekipman ihtiyacınızı karşılıyor olması.
 • 21 Way Pilates kuruluşu olan Fitnesspazari.com sayesinde özel indirimli olarak elde edebileceğiniz ürün desteği.

 

21 Way Pilates tüm kurumsal altyapısı hazır bir markanın Franchising sistemiyle sizi ekstra uğraşlardan kurtarıyor; danışmanlık hizmetlerimizle gelirleri en üst düzeye çıkarırken, tüketicilere unutulmaz bir deneyim yaratmak için kendimizi sorumlu tutuyoruz.

 

Adımlarınızı sağlam bir geleceğe atmak için, sizleri bizimle çalışmaya davet ediyoruz..